O nás

Zdeňka Tušková

Volám sa Zdeňka Tušková, bývam v Prahe a som matkou aj babičkou. Minulý rok som oslávila svoje 60. narodeniny. Je to vek zamýšľania sa nad sebou a nad tým, čo som v živote dosiahla. Mala som množstvo duchovných učiteľov a učiteliek, ale najväčším učiteľom bol pre mňa sám život.

Pracujem už 14. rokov ako lektorka konštelácií a mám svoju prácu veľmi rada. Keď som začínala, okrem pokrokových a duchovne zameraných ľudí len málo kto vedel, čo sú konštelácie. V dávnych dobách konštelácií som trpezlivo a každému človeku zvlášť vysvetľovala, čo sú konštelácie a ako môžu pomôcť. Bezpochyby som metódu veľmi spropagovala. Teraz rekapitulujem a tiež pracujem na svojich osobných zmenách (vrátane zmeny životného štýlu), ktorá sa mi viacmenej darí. A z toho mám veľkú radosť.

Tiež zvažujem, čo ďalej vo svojom profesionálnom živote. Rada by som zrealizovala konštelácie na špeciálne témy, ktoré budú ľudí zaujímať a ktoré môžu človeka posunúť ďalej na jeho ceste. Vnímam konštelácie, ale aj duchovné metódy vo všeobecnosti ako službu pre hľadajúcich, ktorých by som rada spolu s touto metodou sprevádzala na kúsku ich cesty.

 

Vaša Zdeňka

 

Kontakt

Agentúra Áno s.r.o.
 Karpatské nám. 10
831 06 Bratislava

 


Napíšte nám

Odoslať