Zdeňka Tušková

"Kvantová fyzika vie, že ..., ale nevie, prečo. Bert Hellinger a jeho žena Sophie vedia, že ..., prečo, aj ako."

Zdeňka Tušková

 

Volám sa Zdeňka Tušková, bývam v Prahe a som matkou aj babičkou. Minulý rok som oslávila svoje 60. narodeniny. Je to vek zamýšľania sa nad sebou a nad tým, čo som v živote dosiahla. Mala som množstvo duchovných učiteľov a učiteliek, ale najväčším učiteľom bol pre mňa sám život.

Pracujem už 14 rokov ako lektorka konštelácií a mám svoju prácu veľmi rada. Keď som začínala, okrem pokrokových a duchovne zameraných ľudí, len málokto vedel čo sú konštelácie. V dávnych dobách konštelácií som trpezlivo a každému človeku zvlášť vysvetľovala čo sú konštelácie a ako môžu pomôcť. Bezpochyby som metódu veľmi spropagovala. Teraz rekapitulujem a tiež pracujem na svojich osobných zmenách (vrátane zmeny životného štýlu), ktoré sa mi viacmenej daria. A z toho mám veľkú radosť.

Tiež zvažujem, čo ďalej vo svojom profesionálnom živote. Rada by som zrealizovala konštelácie na špeciálne témy, ktoré budú ľudí zaujímať, a ktoré môžu človeka posunúť ďalej na jeho ceste. Vnímam konštelácie, ale aj duchovné metódy vo všeobecnosti ako službu pre hľadajúcich, ktorých by som rada spolu s touto metódou sprevádzala na kúsku ich cesty.

 

 

Vaša Zdeňka

 

Osobná konzultácia

Individuálne osobné konzultácie robím z časových dôvodov len zriedka. Konzultácia prebieha v Bratislave, stojí 80,- eur/každá započatá hodina.

Je potrebné si vopred pripraviť tému, ktorou budeme pracovať. Záleží na tom, ako dlho bude o tom klient chcieť hovoriť, eventuálne je možné zažiť si úlohy zúčastnených osôb v téme v osobnej konštelácii.

Kontakt

Agentúra Áno s.r.o.
 Karpatské nám. 10
831 06 Bratislava

 


Napíšte nám

Odoslať