O nás

"Ak to nevieš vysvetliť jednoducho, nerozumieš tomu dostatočne dobre." Albert Einstein

„Veselý človek je majstrom svojej duše." W. Shakespeare

"Kto berie život vážne, môže ním ísť s ľahkosťou." Zdeňka Tušková

"Nestačí len skvelá a pozitívna myšlienka, ale musí o ňu niekto starať s láskou a ten niekto si Ty." Zdeňka Tušková

 

Lektorka Zdeňka Tušková je grafologička, študovala psychoterapiu a celý život sa vzdelávala v mnohých ďalších metódach, najmä metódach osobného rozvoja. Mala rad zahraničných učiteľov, pochádza z Prahy a je matkou 2 detí a babičkou 4 vnúčat. Pracuje desiatky rokov s ľuďmi. V Prahe vedie nakladateľstvo a centrum osobného rozvoja.

Konštelácie zahŕňajú prácu s tzv. pohybmi duše. Je neskutočné, napojiť sa na toto pole a byť svedkom zázračných premien, ktoré posúvajú človeka ďalej. Pomocou práce s farbami sa celý proces zjemňuje a dodáva mu radosť. Vo chvíli je možné naladiť sa na zmeny vo svojom živote, na ktoré sme čakali trebárs aj leta, nasmerovať svoju energiu na harmóniu a šťastie, úspešne riešiť vzťahy a jednoducho ísť so životom v jeho plnosti

Osobná konzultácia

Konzultácia prebieha osobne v Prahe, Bratislave a v Jičíne, prípadne po Skypu.

Je potrebné si vopred pripraviť tému, s ktorým budeme pracovať. Záleží na tom, ako dlho bude o tom klient chcieť hovoriť, eventuálne je možné zažiť si úlohy zúčastnených osôb v téme.

Konzultácia trvá max. Jednu hodinu. Cena osobné konzultácie je 80,- eur, konzultácie po Skypu je 50,- eur. Poplatok sa hradí vopred na bankový účet.

Je potrebné počítať s min. 14-dňový objednávacie dobou.

 

Konštelácie sú ako skupinové, tak individuálne. Ak nechcete prísť do skupiny, pracujeme individuálne a možno to aj cez Skype. Je však potrebné pripraviť si hrnčeky s uškom. Zážitok máte Vy a nijako sa cez Skype neprenáša. Ak tomu nedôverujete, je potom lepšie prísť osobne, buď na individuálne sedenie alebo do skupiny na seminár.

 

Objednávky do Prahy: info@equilibrium.cz

Objednávky do Jičína: laznehilarion@gmail.com

Objednávky do Bratislavy: info@konstelacie.eu

Kontakt

Agentúra Áno s.r.o.
 Karpatské nám. 10
831 06 Bratislava

 


Napíšte nám

Odoslať