O nás

"Ak to nevieš vysvetliť jednoducho, nerozumieš tomu dostatočne dobre." Albert Einstein

„Veselý človek je majstrom svojej duše." W. Shakespeare

"Kto berie život vážne, môže ním ísť s ľahkosťou." Zdeňka Tušková

"Nestačí len skvelá a pozitívna myšlienka, ale musí o ňu niekto starať s láskou a ten niekto si Ty." Zdeňka Tušková

 

Lektorka Zdeňka Tušková je grafologička, študovala psychoterapiu a celý život sa vzdelávala v mnohých ďalších metódach, najmä metódach osobného rozvoja. Mala rad zahraničných učiteľov, pochádza z Prahy a je matkou 2 detí a babičkou 4 vnúčat. Pracuje desiatky rokov s ľuďmi. V Prahe vedie nakladateľstvo a centrum osobného rozvoja.

Konštelácie zahŕňajú prácu s tzv. pohybmi duše. Je neskutočné, napojiť sa na toto pole a byť svedkom zázračných premien, ktoré posúvajú človeka ďalej. Pomocou práce s farbami sa celý proces zjemňuje a dodáva mu radosť. Vo chvíli je možné naladiť sa na zmeny vo svojom živote, na ktoré sme čakali trebárs aj leta, nasmerovať svoju energiu na harmóniu a šťastie, úspešne riešiť vzťahy a jednoducho ísť so životom v jeho plnosti

Osobná konzultácia

Konzultácia prebieha osobne v Prahe, Bratislave a v Jičíne, prípadne po Skypu.

Je potrebné si vopred pripraviť tému, s ktorým budeme pracovať. Záleží na tom, ako dlho bude o tom klient chcieť hovoriť, eventuálne je možné zažiť si úlohy zúčastnených osôb v téme.

Konzultácia trvá max. jednu hodinu. Cena osobné konzultácie a konzultácie po Skypu je 80 EUR, za každých započatých 15 minút sa hradí 20 EUR. Poplatok sa hradí vopred na bankový účet.

 

 

Konštelácie sú ako skupinové, tak individuálne. Ak nechcete prísť do skupiny, pracujeme individuálne a možno to aj cez Skype. Zážitok máte Vy a nijako sa cez Skype neprenáša. Ak tomu nedôverujete, je potom lepšie prísť osobne, buď na individuálne sedenie alebo do skupiny na seminár.

 

Objednávky do Prahy: info@equilibrium.cz

Objednávky do Jičína: laznehilarion@gmail.com

Objednávky do Bratislavy: info@konstelacie.eu

Kontakt

Agentúra Áno s.r.o.
 Karpatské nám. 10
831 06 Bratislava

 


Napíšte nám

Odoslať